آشنایی با صنعت تولید پارچه قلمکاری اصفهان

اوج پیشرفت هنر قلمکاری اصفهان در زمان صفویه بوده و علت این امر به دلیل استقبال از پارچه قلمکاری برای لباس درباریان و اشراف زادگان می بوده، به تدریج میزان تقاضا برای این پارچه ها افزایش پیدا کرده و مورد استفاده عموم قرار گرفته. با توجه به افزایش تقاضا برای پارچه قلمکار استفاده از روش نقش آفرینی بر روی پارچه با قلم پاسخگوی این حجم تقاضا نبوده و نیاز به استفاده از روشی جایگزین برای تولید پارچه با همان کیفیت بیش از پیش نمایان شد.

ادامه مطلب...

خرید جعبه جواهرات خاتم کاری شده

خاتم هنری زیبا و بی نظیر در صنعت هنر های دستی می باشد که می توانید از این هنر در محصولات متنوعی بهره ببرید. این محصول دارای زیباترین و ظریف ترین طرح ها و خاتم کاری در نوع خود می باشد که می تواند چشم هر بیننده ای را به خود جذب کند. این هنر در صده های قبل از انقلاب اسلامی تولید و تشکیل شده است که می توان آن را بهترین و زیباترین هنر دستی دانست.

ادامه مطلب...

نقش استفاده از تکنولوژی در فروش میناکاری تهران

بنابراین یک دوستدار هنر که در شهر اهواز زندگی می کند بدون در نگرانی از بعد مسافت و واسطه های بازار صنایع دستی محصول مورد نظر خود را انتخاب و تنها از طریق خرید اینترنتی میناکاری تهران صاحب اثر هنری دلخواه خود شود. فروشگاه تک سبد با فراهم آوری شرایطی ویژه مجموعه کم نظیر از محصولات زیبا و ارزشمند میناکاری تهران را گرد هم آورده تا شما عزیزان بتوانید به طور مستقیم و بدون واسطه محصولات مورد نظر خود را تهیه نمائید.

ادامه مطلب...

فروش ساعت هوشمند طرح اپل ویژه سال نو

پیداکردن و گشتن دنبال یک ساعت هوشمند در بازار برای استفاده شخصی یا هدیه کار آسانی نیست. در اینجا ما اطلاعاتی در خصوص ساعت های هوشمند به شما می دهیم تا اطلاعاتتان در این زمینه بیشتر شود و اگر قصد خرید جهت سال نو را دارید این محصول را باخیال راحت از ما سفارش دهید.

ادامه مطلب...

دستگاه طبی بادکش بدن خانگی ارزان

یکی از بهترین دستگاه ها که جایگزین ماساژ می باشد همین دستگاه حجامت و بادکش طبی KANGLING CUPPING می باشد که دارای 6 سری می باشد. درد هایی که در بدن شما انباشته می شود ممکن است که برای همیشه در بدن شما باقی بماند و شما را وادار به استفاده از این دستگاه نماید. این دستگاه راهی برای از بین بردن درد ها و خستگی های کهنه را به شما عزیزان ارائه خواهد کرد که شگفت انگیز می باشد.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی آبمیوه گیری دستی اهرمی ایرانی ارزان

یکی از انواع آبمیوه گیری های دستی، آب پرتقال گیری دستی اهرمی می باشد که یک محصول کاملا ایرانی بوده و امکان تهیه آبمیوه خوشمزه و بدون تلخی پوسته میوه را برای شما فراهم می آورد. این آبمیوه گیری دستی اهرمی دارای یک قسمت نیم دایره ای می باشد که میوه برش داده شده را بر روی آن قرار داده و با فشرئن اهرم آبمیوه گیری به سمت پایین، میوه به سمت آبکش فشرده شده و بدون فشار به پوست میوه آب میوه گرفته می شود.

ادامه مطلب...

بخور سرد نانو دارای چراغ خواب | تک سبد

یکی از بهترین دستگاه هایی که میتوانید هنگتام خواب از آن استفاده نمایید، بخور سرد نانو دارای چراغ خواب nano aroma diffuser and humidifier می باشد. این محصول دارای مخزنی می باشد که می توانید آن را پر کرده و بالای سر خود قرار دهید تا برای شما تولید بخور سرد خود را کامل نماید. با این امر می توانید هوای تازه را تنفس کنید و میکروب ها و الودگی های اطراف خود را از بین ببرید.

ادامه مطلب...

خرید بهترین روکش صندلی ماساژور اتومبیل | تک سبد

شما می توانید با خرید روکش صندلی ماساژور می توانید در محل کارف حین رانندگی یا حتی در خانه از یک ماساژ خوب لذت ببرید که موجب بهبود گردش خون در بدن شما شده و باعث کاهش درد های تنشی می شود. در حال حاضر در بازار انواع مختلفی از روکش صندلی ماساژور اتومبیل موجود می باشد که روکش صندلی ماساژور و حرارتی 5 موتوره یکی از بهترین نمونه های آن می باشد که امکان ماساژ در نواحی کمر، گردن و شانه ها را فراهم می آورد.

ادامه مطلب...