کاربردهای قوزبند و پشت بند رویال

آیا میدانید کاربرد قوزبند چیست ؟ چرا باید از قوزبند استفاده کنیم ؟ قوزبند و پشت بند رویال یک نگهدارنده جهت عقب نگه داشتن شانه ها و کتف می باشد. این عمل باعث می شود دیگر گردن و شانه های خود را به سمت پایین خم نکرده و فرم اصلی بدن و شانه هایتان را حفظ نمایید. نگهدارنده رویال در حال حاضر یکی از جذاب ترین پشت بند هایی است که با جنس بسیار عالی و پارچه ضد حساسیتی که دارد رضایتمندی بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

قوزبند طبی رویال

 

در طول روز بسیاری از افراد ساعت های زیادی می نشینند و یا حرکت های مداوم دارند. این امر موجب خستگی بیش از حد بدن شده و بعد از گذشت مدتی باعث تغییر فرم ستون فقرات، گردن و افتادگی شانه ها نیز می شود. حل شدن این مشکل بسیار دشوار می باشد و به راحتی نمیتوان با تصحیح در نشستن و راه رفتن افتادگی را از بین برد بنابراین میتوانید از یک پشت بند و قوزبند ارزان استفاده کنید تا بعد از مدت زمان کوتاهی فرم طبیعی بدنتان بازگردد. 

 

 

قیمت قوزبند رویال پاستور

 

قوزبند رویال بسیار ارزان بوده و به دلیل داشتن سایز های متنوع Small, Medium, large, X large  برای همه سنین مناسب است. از این وسیله بانوان و اقایان می توانند ستفاده نمایند و هیچگونه محدودیت مصرفی نداشته و بسیار سبک و کم حجم است.

 

خرید قوزبند رویال پاستور

 

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد دچار آن میشوند داشتن قوز و خمیدگی ستون فقرات است. این مشکل در بیشتر افراد همراه با درد بوده و سختی های زیادی داشته و فرم اصلی بدن را از بین میبرد. قوزبند و کمربند رویال یا استفاده از چسب هایی که دارد برای آقایان و بانون مناسب است و میتواند فرم دلخواه و اصلی را به کتف و شانه هایتان بازگرداند.

 

قوزبند طبی رویال

لازم بذکر است این پشت بند قابل شستشو بوده و براحتی میتوانید بوسیله ماشین لباسشویی آن را شسته و مجددا مورذ استفاده قرار دهید. با کیفیت بسیار بالایی که دارد در صورت شستشو اصلا شل نشده و مثل روز اول می ماند.


پشت بند طبی

 

از مزیت های بسیار عالی قوزبند پوسچر این است که آن را براحتی میتوانید زیر لباستان ببندید و هیچکس متوجه آن نمی شود. با تهیه نمودن و خرید قوزبند و پشت بند رویال فرم اصلی بدنتان را حفظ نموده و از درد ستون فقرات خود راحت شوید.

 

خرید قوزبند