چگونه از ظرف غذای برقی استفاده کنیم؟

با توجه به نیازهای امروزه و شرایط کاری که باعث شده تا بیشتر افراد اوغات زیادی از روز خود را بیرون از منزل صرف کنند و مجبور به صرف یه وعده غذایی در محل کار هستند. این مطلب در کنار هزینه های تهیه غذا از بیرون باعث شده تا افراد، وعده غذایی را به همراه خود به محل کار و یا محیط های آموزشی ببرند. 

جابه جایی غذا به محل کار، نیاز به ظرف غذای مخصوصی دارد که ساده ترین شکل ممکن آن ها، ظرف غذای برقی پلاستیکی یا استیل هستند. ظرف های غذاها در انواع بسیار گوناگون وجود دارد. در حال حاضر هم با کمی تغییر در ظاهر نسبت به گذشته، مورد استفاده هستند.


 

در طراحی جدید ظروف غذا بدنه آن باکیفیت تر شده تا نسبت به حرارت از مقاوت بیشتری برخوردار گردد و مانع از سوختن غذا به هنگام گرم کردن شود و همچنین مدت زمان بیشتری غذا را گرم نگه دارد.
لازم به ذکر است که در محصول جدید علاوه بر کیفیت به امر زیبایی از جمله تنوع رنگ و طراحی فضای مناسب برای هر چیزنیز در آن پرداخته شده است .حال دیگر می توان به راحتی و تنها با دسترسی به برق می توانید غذای خود را به نحو مطلوب و در اسرع وقت بدون هیچ زحمتی گرم کنید.این روش سریع و آسان گرم کردن غذا باعث شده تا استفاده از این ظروف غذا طی مدت کوتاهی در همه جا متداول شده ومورد توجه مردم به خصوص کارمندان و دانشجویان قرار بگیرد.


 

 

ظرف غذای برقی استیل ، از ویژگی های منحصربه فردی  برخوردار است که از جمله آنها می توان به، قابلیت استفاده از آن به عنوان یک تخم مرغ پز ویا یک بخار پز کوچک و کم جا اشاره کرد.به بیان دیگر شما با داشتن این ظرف غذا می توانید تخم مرغ های خود را د آن آبپز کرده و یا برای پخت سیب زمینی و سبزیجات آبپز از آن استفاده بهینه کنید.محقظه های استیل قرار گرفته داخل گرمکن برقی غذا،به راحتی از آن جدا شده که به آسانی مورد سشتشو قرار می گیرد بدون آنکه نگران آسیب به بدنه دستگاه و بخشهای برقی آن باشید.همچنین این قابلیت باعث شده که شما بتوانید ظرف را درون یخچال نگهداری کنید وفقط برای گرم کردن آنرا داخل محفظه دستگاه قرار دهید .

 

 

 

 

قیمت ظرف غذای داخل استیل: 149,000 تومان

خرید

قیمت ظرف غذای پلاستیکی برقی: 49,000 تومان

خرید محصول