قیمت دوربین ماشین بلک باکس در بازار

دوربین امنیتی دوربین مداربسته خودرو بلک باکس Vehicle Blackbox DVR وسیله ای بسیار کارآمد است که در صانحه تصادفات و سرقت برای شما کار ساز خواهد بود.


دوربین خودرو


این دوربین مداربسته خودرو بلک باکس Vehicle Blackbox DVR فوق العاده قادر است بدون لرزش و کمک دست به صورت فول اچ دی فیلم برداری کند و با این امر باعث می شود شما صحنه ای واضح از اتفاقات پیش آمده داشته باشید.


دوربین خودرو و ماشین


شما می توانید مموری کارت خود را وارد این دوربین مداربسته خودرو بلک باکس Vehicle Blackbox DVR کرده و با استفاده از آن فیلم برداری خود را ضبط و ثبت کنید.


دوربین مداربسته


این دوربین یکی از بهترین گجت های امنیتی به حساب می رود. قیمت دوربین ماشین بلک باکس را در بازار می توانید با فروشگاه اینترنتی تکسبد مقایسه کنید و بعد از آن اقدام به خرید کنید.


دوربین مدار بسته ماشین


مطمئن باشید هیچ کجا این قیمت استثنایی را مشاهده نمی کنید و محصولی را که از بازار تهیه می کنید را نمی توانید از اصل و اورجینال بودن آن اطمینان خطر داشته باشید.


دوربین مداربسته خودرو


فروشگاه اینترنتی تکسبد اقدام به فروش دوربین مداربسته خودرو بلک باکس Vehicle Blackbox DVR با ارزان ترین قیمت دوربین بلک باکس خودرو در بازار، کرده است. 


دوربین جدید مدار بسته


شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی دوربین بلک باکس خودرو خود را خریداری کنید و امنیت خودرو خود را دو چندان کنید.


خرید دوربین


این دوربین خارق العاده می تواند لحظه های زیبا در حین رانندگی شما را ضبط و ثبت نماید و خاطره های شیرین شما را زنده نگه دارد.


خرید دوربین مداربسته


 دوربین مداربسته خودرو بلک باکس Vehicle Blackbox DVR  بر روی سه پایه مخصوص خود نصب می شود و نیازی به دست گرفتن آن نیست. با استفاده از این پایه می توانید دوربین را هرکجای خودروی خود نصب کنید و زاویه 140 درجه ای را برای فیلم برداری انتخاب نمایید.


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 79000 تومان

خرید محصول