ظرف غذای استیل دو طبقه تک نفره

یکی از بهترین ظرف غذاهای بیرون بر ظرف غذا استیل برند نوین می باشد. ظرف غذای استیل نوین به صورت دو طبقه ای طراحی شده است و کیفیت مرغوبی دارد. این محصول دارای دو بخش مجزا برای جداسازی برنج و خورش،سالاد یا ماست می باشد و برای بیرون بردن از منزل جهت استفاده در محل کار، پیک نیک، مسافرت، مدرسه و ... مناسب می باشد.


ظرف-غذا-استیل-نوین


وزن این محصول 344 گرم بوده و ظرفیت آن برای یک نفر کافی می باشد. درب این ظرف با سه عدد گیره کاملا بسته میشود و مانع از ریختن یا نشت غذا میگردد. اندازه ی ظرف اصلی این غذا 8*15 سانتی متر و ظرف اندازه داخلی آن 15*3 سانتی متر می باشد. این محصول دارای 25 سال گارانتی شرکت نوین است و با قیمت مناسبی عرضه میگردد.
ظرف-غذای-مدرسه-استیل


ظرف غذای برقی لانچ باکس مدل Electric Heating Lunch Box HL-L300 یکی دیگر از ظروف بیرون بر و بسیار کاربردی می باشد. این محصول را میتوانید داخل یا خارج از منزل استفاده نمایید و از قابلیتهای متعدد آن لذت ببرید. این ظرف غذای برقی غذا را بدون آنکه بسوزاند به خوبی و به صورت یکدست گرم می نماید.


ظرف-غذای-استیل-نوین


گنجایش این محصول 1.5 لیتر بوده و برای یک نفر کافی می باشد. ابعاد این لانچ باکس 247*115*180 میلی متر بوده و به راحتی قابل حمل می باشد. یک قاشق مخصوص و ظرف خورشت یا سالاد جز متعلقات این دستگاه می باشد.


ظرف-غذا-استیل-برند-نوین


برای استفاده از این محصول کافیست غذاهای دلخواهتان را داخل ظرف قرار داده، درب آن را ببندید و کابل برق را پریز متصل کنید. این ظرف، غذا را بین 15 تا 30 دقیقه گرم می نماید. لانچ باکس قابل شستشو می باشد و طول سیم آن حدود 80 سانتی متر است.


ظرف-غذای-استیل-نوین