خرید درب توری مگنتیک

حشرات موذی به شدت آلوده بوده و علاوه بر ایجاد ترس و کثیفی در محل زندگی و کار می توانند موجب انتقال بیماری های عفونی و خطر ناکی نیز به خصوص برای کودکان شوند. در فصل بهار و تابستان تعداد آن ها چند برابر بیشتر شده و در شب ها نیز به خانه ها حجوم می آورند. استفاده از مواد شیمیایی و سموم نیز خود خطرات زیادی داشته و علاوه بر افراد خانواده به حیوانات خانگی نیز می تواند آسیب رسانده و موجب مشکلاتی شود. این حشرات به راحتی از درب و پنجره ها وارد خانه شده و رهایی از آن ها به سختی با استفاده از حشره کش ها و مواد شیمییی دیگر است. بهترین راه حل برای این مشکلات استفاده از درب توری مگنتیک یا آهنربایی است که به راحتی نصب شده و عبور از آن نیز به سهولت انجام می شود. در بین دو قسمت این پرده تعدادی مگنت یا همان آهنربا تعبیه شده است که در زمان عبور به آسانی از هم جدا شده و پس از عبور شما نیز با برخورد بهم به صورت خودکار می چسبند. 

درب توری مگنتیک در دو نوع ایرانی و چینی با نام های درب توری مگنتیک ایرانی توریساز و درب توری مجیک مش عرضهمی شود که مدل چینی به صورت تک سایز بوده و مدل ایرانی دارای سایز بندی مختلف متناسب با طراحی خانه های ایرانی است. درب توری محصولی بسیار کاربردی و ضروری برای فصل بهار و تابستان است که از ورود حشرات موزی مثل مگس، پشه، زنبور، سوسک و ... به داخل منزل یا محل کار شما جلوگیری خواهد کرد. این درب توری به نحوی طراحی شده است که کاملا دور تا دور درب یا پنجره را گرفته و از طریق چسب های پارچه ای بسیار قوی که در لبه ها قرار گرفته شده است کاملا مقاوم در برابر باد می ایستد.

جهت خرید درب توری مجیک مش درجه یک کلیک کنید

فقط 19.500 تومان

خرید محصول

 

جهت خرید درب توری ایرانی توری ساز با کیفیت و انتخاب سایزبندی اینجا کلیک کنید

فقط 34.500 تومان

خرید محصول

در لبه داخلی پرده توری از 18 آهنربای کوچکی استفاده شده است که در زمان عبور از میان پرده به راحتی از هم جدا شده و پس از عبور با بسته شدن پرده آهنرباها نیز بهم متصل شده و از باز شدن آن جلوگیری می نمایند. درب توری مگنتیک در دو نوع ایرانی و خارجی طراحی و تولید شده اند که مدل خارجی آن به نام درب توری مجیک مش MAGIC MESH از کیفیت پایین و طول عمر پایین تری درکنار قیمت ارزان تر نیز برخوردار است. مجیک مش تک سایز بوده و دارای ارتفاع 180 در عرض 100 سانتی متر می باشد. 

درب توری ایرانی توری ساز با طراحی سازگار با منازل ایرانی دارای سایز بندی بوده و با انواع درب و پنجره سازگار می باشد. این مدل توری در ابعاد 210 سانتی متر ارتفاع و عرض های 80، 90، 100 و 120 سانتی متری عرضه می شود که توسط مشتری قابل انتخاب است. 

این پرده با کیفیت ساخت ایران بوده و برای استفاده در خانه های ایرانی طراحی شده است. درب توری مگنتیک ایرانی توری ساز به گونه ای طراحی شده است که به راحتی باز می شود و رفت و آمد را آسان نموده است همچنین بلافاصله پس از عبور توسط 18 آهنربای قوی سریعا بسته می گردد. در واقع درب توری مگنتیک امکان ورود و خروج هوا به داخل منزل و محل کار را فراهم کرده است و در عین حال از ورود انواع حشرات جلوگیری می کند.

جهت خرید درب توری مجیک مش درجه یک کلیک کنید

فقط 19.500 تومان

خرید محصول

 

جهت خرید درب توری ایرانی توری ساز با کیفیت و انتخاب سایزبندی اینجا کلیک کنید

فقط 34.500 تومان

خرید محصول